Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
100 last Klooga lasteaias
Keskus      Uudised      Kontakt      
Klooga Lasteaia naiskond korraldas Südamekuu raames 25. Aprillil Sporditralli. Trallile olid kutsutud üks Lehola Kooli lasteaiarühm, kaks Laulasmaa Kooli lasteaiarühma, Keila Miki Lasteaia rühm ja kõik kolm Klooga Lasteaia rühma. Kokku oli lapsi 100. Samuti olid kutsutud korraldamisel appi Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuse noorsootöötajad, kes tegid soojendusharjutusi. Olenemata sellest, et vihma sadas oli lastel rõõmus meel väljas huvitavaid sportlikke tegevusi teha. Sai veeretada hularõngast, mängida pallisõda, sõita tõukerattaga, visata käbisid sihtmärki, ronida ning mõõta ka natuke rühma meeskondlikust. Pärast pooleteisetunnist õues möllamist said lapsed puuvilja-juurvilja suupisteid sponsorilt All Fresh. Lahedate kingituste eest hoolitses Keila Vallavalitsus. Klooga lasteaed kuulub Tervist edendavate lasteaedade Liidu võrgustikku. Täname kõiki üritusel osalejaid ning abistajaid! Pilte saab vaadata meie pildigaleriist. 100 last Klooga lasteaias

100 last Klooga lasteaias

27. aprillil 2016

Klooga Lasteaia naiskond korraldas Südamekuu raames 25. Aprillil Sporditralli. Trallile olid kutsutud üks Lehola Kooli lasteaiarühm, kaks Laulasmaa Kooli lasteaiarühma, Keila Miki Lasteaia rühm ja kõik kolm Klooga Lasteaia rühma. Kokku oli lapsi 100. Samuti olid kutsutud korraldamisel appi Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuse noorsootöötajad, kes tegid soojendusharjutusi. Olenemata sellest, et vihma sadas oli lastel rõõmus meel väljas huvitavaid sportlikke tegevusi teha. Sai veeretada hularõngast, mängida pallisõda, sõita tõukerattaga, visata käbisid sihtmärki, ronida ning mõõta ka natuke rühma meeskondlikust. Pärast pooleteisetunnist õues möllamist said lapsed puuvilja-juurvilja suupisteid sponsorilt All Fresh. Lahedate kingituste eest hoolitses Keila Vallavalitsus. Klooga lasteaed kuulub Tervist edendavate lasteaedade Liidu võrgustikku. Täname kõiki üritusel osalejaid ning abistajaid!

Pilte saab vaadata meie pildigaleriist.

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

100 last Klooga lasteaias

100 last Klooga lasteaias

Klooga Lasteaia naiskond korraldas Südamekuu raames 25. Aprillil Sporditralli. Trallile olid kutsutud üks Lehola Kooli lasteaiarühm, kaks Laulasmaa Kooli lasteaiarühma, Keila Miki Lasteaia rühm ja kõik kolm Klooga Lasteaia rühma. Kokku oli lapsi 100. Samuti olid kutsutud korraldamisel appi Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuse noorsootöötajad, kes tegid soojendusharjutusi. Olenemata sellest, et vihma sadas oli lastel rõõmus meel väljas huvitavaid sportlikke tegevusi teha. Sai veeretada hularõngast, mängida pallisõda, sõita tõukerattaga, visata käbisid sihtmärki, ronida ning mõõta ka natuke rühma meeskondlikust. Pärast pooleteisetunnist õues möllamist said lapsed puuvilja-juurvilja suupisteid sponsorilt All Fresh. Lahedate kingituste eest hoolitses Keila Vallavalitsus. Klooga lasteaed kuulub Tervist edendavate lasteaedade Liidu võrgustikku. Täname kõiki üritusel osalejaid ning abistajaid! Pilte saab vaadata meie pildigaleriist.

100 last Klooga lasteaias

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus