Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Aasta lõpp Kloogal
Keskus      Uudised      Kontakt      
30. jaanuaril toimus Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses 2015. aastalõpu pidu. Selle ära saatmiseks olid kokku tulnud noored ja nende vanemad. Toimus breiktantsu trennilaste esinemine juhendaja Vadimi käe all. Noorsootöötaja Elise ja noorte korraldatud Jõulunäidend "Jõuluvana ja põhjapõder". Samuti said kõik soovijad vabalaval laulda või luuletusi lugeda. Peale seda sai söödud kooki ja muud head paremat. Õhtupimedusega ja disko palliga jõudis kätte ka tantsuaeg. Täname kõiki Aastalõpu peol osalejaid. Soovime kõigile ilusat 2016. aastat! Pilte saate vaadata meie pildigaleriist. Aasta lõpp Kloogal

Aasta lõpp Kloogal

4. jaan. 2016

30. jaanuaril toimus Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses 2015. aastalõpu pidu. Selle ära saatmiseks olid kokku tulnud noored ja nende vanemad. Toimus breiktantsu trennilaste esinemine juhendaja Vadimi käe all. Noorsootöötaja Elise ja noorte korraldatud Jõulunäidend "Jõuluvana ja põhjapõder". Samuti said kõik soovijad vabalaval laulda või luuletusi lugeda. Peale seda sai söödud kooki ja muud head paremat. Õhtupimedusega ja disko palliga jõudis kätte ka tantsuaeg. Täname kõiki Aastalõpu peol osalejaid. Soovime kõigile ilusat 2016. aastat!

Pilte saate vaadata meie pildigaleriist.

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Aasta lõpp Kloogal

Aasta lõpp Kloogal

30. jaanuaril toimus Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses 2015. aastalõpu pidu. Selle ära saatmiseks olid kokku tulnud noored ja nende vanemad. Toimus breiktantsu trennilaste esinemine juhendaja Vadimi käe all. Noorsootöötaja Elise ja noorte korraldatud Jõulunäidend "Jõuluvana ja põhjapõder". Samuti said kõik soovijad vabalaval laulda või luuletusi lugeda. Peale seda sai söödud kooki ja muud head paremat. Õhtupimedusega ja disko palliga jõudis kätte ka tantsuaeg. Täname kõiki Aastalõpu peol osalejaid. Soovime kõigile ilusat 2016. aastat!Pilte saate vaadata meie pildigaleriist.

Aasta lõpp Kloogal

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus