Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Breiktantsu noored tõid võidu koju
Keskus      Uudised      Kontakt      
Jõhvi linnas viidi läbi 28 novembril Eesti tšempionaat Breikdance juunioride meeskondadele. Lapsed kuni 12 aasta vanuses. Klooga meeskonna nimi on „Fresh apples crew“ koosseisus Jelisaveta Trošina, Karina Jekimenko, Deivid Irv, Maria Strelko, Jevgenija Severina, kes võitsid 1 koha. See ei ole noortel esimene kord saavutada edu Vadim ja Dmitri Silitšenko juhtimise all. Breiktantsu trenn on Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses toimunud aasta aega ja selle aja jooksul on noored jõudnud palju saavutada. Lisaks toimus Tallinnas 24 oktoobril Eesti tšempionaat Breikdance tüdrukute vahel, kus Karina Jekimenko võitis 1 koha. Pilte võitjatest näete meie pildigaleriis. Breiktantsu noored tõid võidu koju

Breiktantsu noored tõid võidu koju

3. dets. 2015

Jõhvi linnas viidi läbi 28 novembril Eesti tšempionaat Breikdance juunioride meeskondadele. Lapsed kuni 12 aasta vanuses. Klooga meeskonna nimi on „Fresh apples crew“ koosseisus Jelisaveta Trošina, Karina Jekimenko, Deivid Irv, Maria Strelko, Jevgenija Severina, kes võitsid 1 koha. See ei ole noortel esimene kord saavutada edu Vadim ja Dmitri Silitšenko juhtimise all. Breiktantsu trenn on Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses toimunud aasta aega ja selle aja jooksul on noored jõudnud palju saavutada. Lisaks toimus Tallinnas 24 oktoobril Eesti tšempionaat Breikdance tüdrukute vahel, kus Karina Jekimenko võitis 1 koha.

Pilte võitjatest näete meie pildigaleriis.

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Breiktantsu noored tõid võidu

Breiktantsu noored tõid võidu

Jõhvi linnas viidi läbi 28 novembril Eesti tšempionaat Breikdance juunioride meeskondadele. Lapsed kuni 12 aasta vanuses. Klooga meeskonna nimi on „Fresh apples crew“ koosseisus Jelisaveta Trošina, Karina Jekimenko, Deivid Irv, Maria Strelko, Jevgenija Severina, kes võitsid 1 koha. See ei ole noortel esimene kord saavutada edu Vadim ja Dmitri Silitšenko juhtimise all. Breiktantsu trenn on Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses toimunud aasta aega ja selle aja jooksul on noored jõudnud palju saavutada. Lisaks toimus Tallinnas 24 oktoobril Eesti tšempionaat Breikdance tüdrukute vahel, kus Karina Jekimenko võitis 1 koha.Pilte võitjatest näete meie pildigaleriis.

Breiktantsu noored tõid võidu koju

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus