Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Hobitegevus ja ringid
Keskus      Uudised      Kontakt      
Ringi juhendaja: Aivi Hobitegevus ja ringid
Hobitegevus ja ringid

3D printimise ring

 

Tule õpi arvutis 3D kujukeste disainimist ning 3D printerist nende asjade printimist. Ring arendab noortes huvi uue tehnika vastu ja programmeerimis oskusi. 3D printimise ringis õpid uusi kasulikke oskusi tulevikuks. 

 

Ring toimub kokkulepitud aegadel.

Ring on tasuta.

Juhendaja: Veronika

Hobitegevus ja ringid

Glamuuri ring

 

2015 aastal alustas esimest korda Klooga Noortekeskuses tegevust Glamuuri ring. Ringis saavad nii väikesed kui ka suured teha endale ise juhendaja õpetusel kõik vajalik, et olla glamuurne. Tule noortekeskusesse ja tee oma kolmapäevad glamuurseks. Esimene glamuurne kolmapäev on 5. oktoober.

 

Ring toimub igal kolmapäeval kell 16.00-18.00. 

Ring on tasuta.

Juhendaja: Katrin

Hobitegevus ja ringid

Keraamikaring lastele

 

Juhendaja käe all saab selle ringis teha kauneid esemeid endale, kingituseks või noortekeskusele. Kätt saad harjutada erinevate esemetega, nagu näiteks lillevaas või tuulekell. Võimalusi on mitmeid.

 

Igal reedel, noortekeskuses alates kell 15.30.

Ring on tasuta.

Juhendaja: Kattri

Hobitegevus ja ringid

Kitarri ring

 

Tule ja veeda aega kitarri mängimist õppides. Meie ringi juhendaja õpetab sulle selgeks erinevad kaunid muusikapalad ning annab sulle edasi algteadmisi kitarrist ja muusikast üleüldiselt. Tule kohale ja väljenda oma musikaalsust. Esimene võimalus selleks on 10. Oktoobril.

 

Ring toimub igal esmaspäeval kell 17.00. 

Ring on tasuta.

Juhendaja: Maiko

Hobitegevus ja ringid

 

Avatud stuudio

 

Loominguline tegevus on mänguline, vastastikune, lõbus, kaasav, haarav, silmade fookus kunstitööl, paralleelsed ja ühised protsessid hea koostöö harjutamiseks, lugude jutustamine toetab pilkkontakti ja vastastikust kommunikatsiooni.

Kunstiteraapia on kunsti kasutamine teraapilistel eesmärkidel. Seanssidel maalitakse, joonistatakse, kleebitakse, meisterdatakse, kirjutatakse, jutustatakse lugusid ja tegeletakse nii paljude kunstilise eneseväljenduse vormidega, nii palju kui loovus võimaldab.

Kunstiteraapilised harjutused:

  • Ei eelda varasemat kunstikogemust või tunnet
  • On laste eneseväljenduse loomulik vorm
  • Aitab täiskasvanutel iseennast paremini tundma õppida
  • Aitab tervendada meelt, keha ja vaimu

Ring toimub eelkooliealistele igal esmaspäeval kell 17.00 - 18.00.

Täiskasvanutele igal reedel kellaaeg on kokkuleppel, kuid hommikuti. 

Ring on tasuta.

Juhendaja: Valeria

 

Hobitegevus ja ringid

Lauatennis

 

Läänemaa rahvaliigal särasid meie noored tähed lauatennises. Läänemaa rahvaliiga toimus nimevääriliselt Haapsalus. Lauatennises osalesid ka meie Keila valla pinksiprofi võistlejad. Sõit sinna kajastas osavõtjate isikupära – kes tukkus, kes sõi õhetavail palgeil küpsist, kes plaanis pigem peale pingutust saabuvat pidu. Tegelik katsumus jõudis kätte ümmargust palli pihku võttes – mängud terendasid tablool ja “duellid”  hõigati avatuks. Igaüks mängis enda eest ja Klooga eest ka, sest omakandi mängijatele hoiti pöialt ja ergutati. Mängijaid oli mitut masti, meie osalejatest 11-aastastest kuni tõsiste meesteni.

Üldkokkuvõttes saavutas võistkonna treener Vahur Löör 86 osavõtja hulgas 11. koha, Klooga kahekordne karikavõitja Tanel Parbo  27. koha. Vahepeal sai turgutust vastavalt isule kas friikartulitest või lonksust veest, aga emotsioone kütvad mängud kestsid õhtuni.

Klooga noored tõusvad tähed  platseerusid vastavalt - karikasarja liider 2015 - Nikita Trosin 65. kohal ja hetkel kolmandat kohta karikasarjas omav Rauno Pisa 78. kohal.

See ettevõtmine ei jäänud üksikuks, lauatennise lauad põrgatati soojaks veel mitmetel kordadel ja mitmete meeste poolt. Maha mängiti Eesti meeskondlikud meistrivõistlused, kus osalesid peale treeneri ka Tanel Parbo, Tarmo Siitma, Nikita Trosin, Anatoli Filonenko, Marten Odamus.

Kolmanda liiga liidrid on Eesti meistrivõistlustel võistkonnad - Keila pinksiproffI ja Keila pinksiproff III. Selles liigas Tanel Parbo esindas koos treeneriga  Keila valda ülevabariigilisel valdade Talimängudel, mis toimusid veebruarikuu lõpul.

 

Lauatennise trenn toimub Klooga Noortekeskuses igal reedel 16.00 - 18.00.

Ring on tasuta. 

Treener: Vahur

Hobitegevus ja ringid

Spordi ring

 

Kui tahad noortekeskuses sporti teha, siis see ring on just sinu jaoks. Tule ja tee enda päev sportlikuks ja rõõmsaks. 

 

Ootame teid igal  teisipäeval kell 17.30 - 18.30.  

Ring on tasuta.

Juhendaja: Doreen ja Mailiis

Poksi/Saalihoki/Jõusaali ring

 

Kui tahad noortekeskuses poksida, mängida saalihokit või külastada jõusaali, siis see ring on sinu jaoks. Juhendaja abil õpid õigesti poksima ja saalihokit mängima. Samuti saab abi jõusaali masinate kasutamisel. Hiljem saad juba iseseisvalt jõusaali kasutada.

 

Ring toimub esmapäeviti kell 16.30.

Ring on tasuta.

Juhendaja: Maksim

M.A. aka Maagiline aktiivsus

 

Ring tüdrukutele vanuses 10+. Ringis saab kosutust nii keha kui meel. Meisterdame, tantsime, disainime, pildistame, meigime jne. Teeme kõike vahvat ja maagilist! :)
Ring toimub üle neljapäeva 17.30
Ring on tasuta.
Ringi juhendajad: Aivi ja Mailiis

bmp (.bmp 1,8Mb).

Päikesejänkud

Ring lastele vanuses 3-5 aastat. Ringis mängime, meisterdame,jutustame, tegeleme loovtantsuga ja oleme igatmoodi aktiivsed ja lõbusad päikesejänkud. 

Ring toimub teisipäeviti 18.00-19.00

Ring on tasuta.

Ringi juhendaja: Aivi

 

 

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Hobitegevus ja ringid

Hobitegevus ja ringid

3D printimise ring Tule õpi arvutis 3D kujukeste disainimist ning 3D printerist nende asjade printimist Ring arendab noortes huvi uue tehnika vastu ja programmeerimis oskusi

Hobitegevus ja ringid

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus