Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Hobitegevus ja ringid
Keskus      Uudised      Kontakt      
56152424 Hobitegevus ja ringid
Hobitegevus ja ringid

Keraamikaring lastele ja noortele

 

Juhendaja käe all saab selle ringis teha kauneid esemeid endale, kingituseks või noortekeskusele. Kätt saad harjutada erinevate esemetega, nagu näiteks lillevaas või tuulekell. Võimalusi on mitmeid.

 

Igal TEISIPÄEVAL, noortekeskuses alates kell 15.00. Ring alustab oktoobris 2018.

Ring on tasuta.

Juhendaja: Kattri

Hobitegevus ja ringid

Lauatennis noortele ja täiskasvanutele

 

Läänemaa rahvaliigal särasid meie noored tähed lauatennises. Läänemaa rahvaliiga toimus nimevääriliselt Haapsalus. Lauatennises osalesid ka meie Keila valla pinksiprofi võistlejad. Sõit sinna kajastas osavõtjate isikupära – kes tukkus, kes sõi õhetavail palgeil küpsist, kes plaanis pigem peale pingutust saabuvat pidu. Tegelik katsumus jõudis kätte ümmargust palli pihku võttes – mängud terendasid tablool ja “duellid”  hõigati avatuks. Igaüks mängis enda eest ja Klooga eest ka, sest omakandi mängijatele hoiti pöialt ja ergutati. Mängijaid oli mitut masti, meie osalejatest 11-aastastest kuni tõsiste meesteni.

Üldkokkuvõttes saavutas võistkonna treener Vahur Löör 86 osavõtja hulgas 11. koha, Klooga kahekordne karikavõitja Tanel Parbo  27. koha. Vahepeal sai turgutust vastavalt isule kas friikartulitest või lonksust veest, aga emotsioone kütvad mängud kestsid õhtuni.

Klooga noored tõusvad tähed  platseerusid vastavalt - karikasarja liider 2015 - Nikita Trosin 65. kohal ja hetkel kolmandat kohta karikasarjas omav Rauno Pisa 78. kohal.

See ettevõtmine ei jäänud üksikuks, lauatennise lauad põrgatati soojaks veel mitmetel kordadel ja mitmete meeste poolt. Maha mängiti Eesti meeskondlikud meistrivõistlused, kus osalesid peale treeneri ka Tanel Parbo, Tarmo Siitma, Nikita Trosin, Anatoli Filonenko, Marten Odamus.

Kolmanda liiga liidrid on Eesti meistrivõistlustel võistkonnad - Keila pinksiproffI ja Keila pinksiproff III. Selles liigas Tanel Parbo esindas koos treeneriga  Keila valda ülevabariigilisel valdade Talimängudel, mis toimusid veebruarikuu lõpul.

 

Lauatennise trenn toimub Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses igal REEDEL 16.00 - 19.00.

Ring on tasuta. 

Treener: Vahur

Hobitegevus ja ringid

Poksi/Saalihoki/Jõusaali ring noortele ja täiskasvanutele

 

Kui tahad noortekeskuses poksida, mängida saalihokit või külastada jõusaali, siis see ring on sinu jaoks. Juhendaja abil õpid õigesti poksima ja saalihokit mängima. Samuti saab abi jõusaali masinate kasutamisel. Hiljem saad juba iseseisvalt jõusaali kasutada.

 

Ring toimub ESMASPÄEVITI kell 17.00 - noored ja 18.00 - täiskasvanud.

Ring on tasuta.

Juhendaja: Maksim

Hobitegevus ja ringid

Male noortele ja täiskasvanutele

 

Kui tunned huvi mis roll on ratsul ja etturil ja üleüldse mis mäng see male on ja kuidas seda mängitakse, või lihtsalt otsid mängukaaslaseid, siis see ring on Sinule! Oodatud on nii noored kui täiskasvanud! Kõik, kel soov malenuppe sõrmede vahel hoida ja aju treenida läbi selle põneva mängu. 

Ring toimub REEDETI kell 15.30-16.30 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses.

Ring on tasuta.

Juhendaja: Aneli

 

Hobitegevus ja ringid

Naiste võimlemisring - Avades keha, avaneb Hing

 

Harjutamisel on põhirõhk keha liikuvuse parendamisel, millega kaasneb üldine enesetunde paranemine. Tekib rõõm liikumisest, mis suurendab õnnetunnet.
Harjutustunni pikkus on 60 min. 

 

Toimub TEISIPÄEVITI kell 20.00 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses

Juhendaja: Ilona

Lauluklubi

 

Toimub Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses üle pühapäeva kell 14.00.

Lauluklubi ehk kooslaulmine kõigile soovijatele.
Osalus 2.- eur


Juhendaja: Elviira Maasalu
info tel. 56152424

 

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Hobitegevus ja ringid

Hobitegevus ja ringid

Keraamikaring lastele ja noortele Juhendaja käe all saab selle ringis teha kauneid esemeid endale, kingituseks või noortekeskusele Kätt saad harjutada erinevate esemetega, nagu näiteks lillevaas või tuulekell

Hobitegevus ja ringid

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus