Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Jüripäev 2016 Gaidide ja Skautidega
Keskus      Uudised      Kontakt      
22. -24. Aprillil toimus Tabasalu Ühisgümnaasiumis Jüripäeva laager. See oli Eesti Gaidide Liidu ja Eesti Skautide Ühingu korraldatud üritus. Meie Noortekeskusest osales seal 13 noort. Esimesel päeval olid tutvumismängud, ning lühike avatseremoonia ja vahva tõrvikutega rongkäik. Laupäeval jagati väiksemad ja suuremad kahte gruppi. Väiksematel toimus viie tunnine matk, mille jooksul läbiti kuskil 10 km. Matka erinevates punktides sai proovida oma oskusi erinevate lõkete tegemisel, ronimisel, meeskonnatööl, erinevate sõlmede sidumisel ja maitsmismeelel. Suuremad läbisid seitsme tunniga üle 20 km. Nemad pidid meeskonnaga paadi ehitama, püramiidi ehitama ja küünla kohal popcorni plahvatama saama. Samuti ehitama ise lõkke ning seal peal vee keema saama. Peale väsitavat matka sai käidud ujumas ning saunas. Kui lihased olid turgutust saanud said soovijad vaadata showd ja tantsida diskol. Viimasel laagripäeval toimus pidulik paraad ning tublimate gaidide ja skautide tunnustamine. Pilte saab vaadata meie pildigaleriist. Jüripäev 2016 Gaidide ja Skautidega

Jüripäev 2016 Gaidide ja Skautidega

27. aprillil 2016

22. -24. Aprillil toimus Tabasalu Ühisgümnaasiumis Jüripäeva laager. See oli Eesti Gaidide Liidu ja Eesti Skautide Ühingu korraldatud üritus. Meie Noortekeskusest osales seal 13 noort. Esimesel päeval olid tutvumismängud, ning lühike avatseremoonia ja vahva tõrvikutega rongkäik. Laupäeval jagati väiksemad ja suuremad kahte gruppi. Väiksematel toimus viie tunnine matk, mille jooksul läbiti kuskil 10 km. Matka erinevates punktides sai proovida oma oskusi erinevate lõkete tegemisel, ronimisel, meeskonnatööl, erinevate sõlmede sidumisel ja maitsmismeelel. Suuremad läbisid seitsme tunniga üle 20 km. Nemad pidid meeskonnaga paadi ehitama, püramiidi ehitama ja küünla kohal popcorni plahvatama saama. Samuti ehitama ise lõkke ning seal peal vee keema saama. Peale väsitavat matka sai käidud ujumas ning saunas. Kui lihased olid turgutust saanud said soovijad vaadata showd ja tantsida diskol. Viimasel laagripäeval toimus pidulik paraad ning tublimate gaidide ja skautide tunnustamine.

Pilte saab vaadata meie pildigaleriist.

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Jüripäev 2016 Gaidide ja

Jüripäev 2016 Gaidide ja

22. -24. Aprillil toimus Tabasalu Ühisgümnaasiumis Jüripäeva laager. See oli Eesti Gaidide Liidu ja Eesti Skautide Ühingu korraldatud üritus. Meie Noortekeskusest osales seal 13 noort. Esimesel päeval olid tutvumismängud, ning lühike avatseremoonia ja vahva tõrvikutega rongkäik. Laupäeval jagati väiksemad ja suuremad kahte gruppi. Väiksematel toimus viie tunnine matk, mille jooksul läbiti kuskil 10 km. Matka erinevates punktides sai proovida oma oskusi erinevate lõkete tegemisel, ronimisel, meeskonnatööl, erinevate sõlmede sidumisel ja maitsmismeelel. Suuremad läbisid seitsme tunniga üle 20 km. Nemad pidid meeskonnaga paadi ehitama, püramiidi ehitama ja küünla kohal popcorni plahvatama saama. Samuti ehitama ise lõkke ning seal peal vee keema saama. Peale väsitavat matka sai käidud ujumas ning saunas. Kui lihased olid turgutust saanud said soovijad vaadata showd ja tantsida diskol. Viimasel laagripäeval toimus pidulik paraad ning tublimate gaidide ja skautide tunnustamine. Pilte saab vaadata meie pildigaleriist.

Jüripäev 2016 Gaidide ja Skautidega

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus