Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Kadrid said endale terve nädala.
Keskus      Uudised      Kontakt      
23. – 27. Novembril toimus Noortekeskuses Kadrinädal. Esmaspäevast reedeni toimusid tegevused, mis olid pühendatud Kadripäevale. Esmaspäeval tegime värvilisi parukaid lõngast. Teisipäeval jooksid lapsed Katri, aga meie mängisime mänge. Proovisime makarone purki saada, üritasime avastada „Kurja onu“ tegevusi „Kadri ema“ ja „Noorsootöötaja“ abiga ning mängisime uut laadi telefonimängu piltide abil. Lapsi tuli mängudeõhtule vähe, sest suurem osa neid soovis külaelanikelt komme saada. Kolmapäeval oli noortekeskuse külastajate riietus valge, soovijad said pildistatud vuntside, huulte ja maskidega. Sõna „valge“ jäi seekord lastel kahe silma vahele, aga sellest pole hullu, sest noorsootöötajad olid piisavalt valged. Neljapäeval tegime noortega kadriloore, mis kleebiti kaunistatud maskide külge. Reedel lõpetasime Kadrinädala koogi tegemisega. Kadrinädala aktiivsed osalejad said oma suu magusaks teha. Kadrijuttudeni seekord ei jõudnud. Pilte üritusest saab vaadata meie pildigaleriist. Kadrid said endale terve nädala.

Kadrid said endale terve nädala.

30. nov. 2015

23. – 27. Novembril toimus Noortekeskuses Kadrinädal. Esmaspäevast reedeni toimusid tegevused, mis olid pühendatud Kadripäevale.

Esmaspäeval tegime värvilisi parukaid lõngast.
Teisipäeval jooksid lapsed Katri, aga meie mängisime mänge. Proovisime makarone purki saada, üritasime avastada „Kurja onu“ tegevusi „Kadri ema“ ja „Noorsootöötaja“ abiga ning mängisime uut laadi telefonimängu piltide abil. Lapsi tuli mängudeõhtule vähe, sest suurem osa neid soovis külaelanikelt komme saada.
Kolmapäeval oli noortekeskuse külastajate riietus valge, soovijad said pildistatud vuntside, huulte ja maskidega. Sõna „valge“ jäi seekord lastel kahe silma vahele, aga sellest pole hullu, sest noorsootöötajad olid piisavalt valged.
Neljapäeval tegime noortega kadriloore, mis kleebiti kaunistatud maskide külge.
Reedel lõpetasime Kadrinädala koogi tegemisega. Kadrinädala aktiivsed osalejad said oma suu magusaks teha. Kadrijuttudeni seekord ei jõudnud.

Pilte üritusest saab vaadata meie pildigaleriist.

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Kadrid said endale terve

Kadrid said endale terve

23. – 27. Novembril toimus Noortekeskuses Kadrinädal. Esmaspäevast reedeni toimusid tegevused, mis olid pühendatud Kadripäevale.Esmaspäeval tegime värvilisi parukaid lõngast.Teisipäeval jooksid lapsed Katri, aga meie mängisime mänge. Proovisime makarone purki saada, üritasime avastada „Kurja onu“ tegevusi „Kadri ema“ ja „Noorsootöötaja“ abiga ning mängisime uut laadi telefonimängu piltide abil. Lapsi tuli mängudeõhtule vähe, sest suurem osa neid soovis külaelanikelt komme saada.Kolmapäeval oli noortekeskuse külastajate riietus valge, soovijad said pildistatud vuntside, huulte ja maskidega. Sõna „valge“ jäi seekord lastel kahe silma vahele, aga sellest pole hullu, sest noorsootöötajad olid piisavalt valged.Neljapäeval tegime noortega kadriloore, mis kleebiti kaunistatud maskide külge.Reedel lõpetasime Kadrinädala koogi tegemisega. Kadrinädala aktiivsed osalejad said oma suu magusaks teha. Kadrijuttudeni seekord ei jõudnud. Pilte üritusest saab vaadata meie pildigaleriist.

Kadrid said endale terve nädala.

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus