Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Karulauk kuulutab kevadet
Keskus      Uudised      Kontakt      
Keila vallas on siin ja seal tärganud karulaugu väljad. Karulauk on tervisliku toitumise juurde sobiv taim. Ta puhastab organismi, on vitamiinide allikas ja sobib tarvitamiseks iga toidu sisse (loe rohkem:http://www. telegram. ee/toit-ja-tervis/mari-metsallik-karulauk-on-parim-organismi-puhastaja#. VT4PgVFawQY ja/või googelda). Saad ümbruskonna suhtes teadlikumaks, kui oskad laiemat rohelist lehte märgata ja mitte segi ajada piibelehtedega. Ja veel - kui karulauk kuulutab kevadet, siis kevad on koristus- ja talgukuu! Loe palun eelmist uudist ja märka, et oled noortekeskusesse oodatud - talgud on kohe ees, 29. aprillil algusega 12:30 näeme! Karulauk kuulutab kevadet

Karulauk kuulutab kevadet

Kris Vagula 27. aprillil 2015

Keila vallas on siin ja seal tärganud karulaugu väljad. Karulauk on tervisliku toitumise juurde sobiv taim. Ta puhastab organismi, on vitamiinide allikas ja sobib tarvitamiseks iga toidu sisse (loe rohkem:http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/mari-metsallik-karulauk-on-parim-organismi-puhastaja#.VT4PgVFawQY ja/või googelda).
Saad ümbruskonna suhtes teadlikumaks, kui oskad laiemat rohelist lehte märgata ja mitte segi ajada piibelehtedega.
Ja veel - kui karulauk kuulutab kevadet, siis kevad on koristus- ja talgukuu! Loe palun eelmist uudist ja märka, et oled noortekeskusesse oodatud - talgud on kohe ees, 29.aprillil algusega 12:30 näeme!

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Karulauk kuulutab kevadet

Karulauk kuulutab kevadet

Keila vallas on siin ja seal tärganud karulaugu väljad. Karulauk on tervisliku toitumise juurde sobiv taim. Ta puhastab organismi, on vitamiinide allikas ja sobib tarvitamiseks iga toidu sisse (loe rohkem:http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/mari-metsallik-karulauk-on-parim-organismi-puhastaja#.VT4PgVFawQY ja/või googelda).Saad ümbruskonna suhtes teadlikumaks, kui oskad laiemat rohelist lehte märgata ja mitte segi ajada piibelehtedega. Ja veel - kui karulauk kuulutab kevadet, siis kevad on koristus- ja talgukuu! Loe palun eelmist uudist ja märka, et oled noortekeskusesse oodatud - talgud on kohe ees, 29.aprillil algusega 12:30 näeme!

Karulauk kuulutab kevadet

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus