Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Laagrid ja malevad
Keskus      Uudised      Kontakt      
Paraneb piirkonna üldhariduskoolide ja noortekeskuste omavaheline koostöö ning pedagoogid ja kasvatajad saavad vajalikke kogemusi Laagrid ja malevad

Registreerimine malevasse

 

Ootame töömalevasse Keila valla üle 13-aastaseid noori. Töö toimub Ohtu rabas, tööandjaks on Jiffy Products Estonia AS ja teised heakorratööd Keila valla territooriumil. Töö sisuks on heakorratööd- prahi korjamine, riisumine, okste korjamine ja rohimine. Üks maleva vahetus kestab kuni kaks nädalat, nädalavahetusel ja pühade ajal tööd ei tehta, tööd tehakse tööpäevadel kuni neli tundi päevas, va vihmase ilma korral, pärast töö tegemist on päevakavas ettenähtud meelelahutuslikud ühistegevused, malev on ööbimiseta ja toimub kolmes vahetuses.

 

Malevavahetuste toimumisajad:

1. vahetus: 7. juuni - 16. juuni 2017

2. vahetus: 19. juuni - 30. juuni 2017

3. vahetus: 7. august - 18. august 2017

 

PROGRAMM:

08.00 - 08.30        kogunemine, kohaloleku kontroll

08.30 - 09.00        sõitmine tööpaika

09.00 - 13.00        töötamine

13.00 – 13.30       sõitmine Klooga Kultuuri- ja Noortekeskusesse

13.30 – 14.00       lõuna

14.00 - 17.00        meelelahutus (vastavalt päevakavale)

 

Malevas osalemiseks on vajalikud järgmised dokumendid:

 

* Lapsevanema poolt allkirjastatud noortemalevas osaleja kaart 

* Maleva avaldus

* Arstitõend

 

Malevasse registreerimine:

 

Registreenimine lõpeb 15.mai.

 

Registreerijatega võtame ühendust.

 

Iga lapsega sõlmitakse tööleping.

  

Kui selgub, et malevast pole siiski võimalik osa võtta, palume sellest teada anda. Anname isiklikult tagasiside malevas osalemise kohta.

 

Lisainformatsioon: Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, 65 20 208,

 

Keelelaager „Sõprus keele ringis“

 

Sõprus keele ringis projektlaagri sihtrühmaks on Harjumaa piirkonnas elavad kuuskümmend neli noort vanuses 7-19 eluaastat, nelikümmend noort, kelle emakeel on vene keel ja kakskümmend neli tugi noort kelle emakeel eesti keel. Kokku saab projektist osa kuuskümmend neli erinevat noort. Projektlaagri tegevused toimuvad kahes osas: suvisel koolivaheajal ja sügisesel koolivaheajal. Esimene laagrivahetus toimub 22.-27.08.2016 ja teine laagrivahetus 17.-22.10.2016. Laager on ööbimisega ning laagrivahetused toimuvad Tuksi Tervise- ja Spordikeskuses, kus on loodud head tingimused nii keeleõppeks kui ka sportimiseks. Üks laagrivahetus kestab kuus järjestikust ööpäeva ning ühest laagrivahetusest saab osa kuni kakskümmend noort, kelle emakeel on venekeel ja kaksteist tuginoort kelle emakeel on eesti keel. 

Laagri eesmärk eesti keele omandamiseks väljaspool kooli eestikeelses projektlaagris, et soodustada ning aktiveerida sihtgrupi eesti keele kasutamist ja eestikeelses keskkonnas toimetulemist. Eesti keele õppimine - mitteformaalne keeleõpe laagri vormis annab noortele võimaluse harjutada eesti keelt läbi ühiste tegevuste ja mängude ning suhtlemise kaudu seeläbi arendada sallivust mitmekultuurilises kollektiivis, pakkuda Eestis elavatele eri rahvusest noortele võimalusi omavaheliste kontaktide loomiseks ning ühiseks tegevuseks.
Lõimumistegevused toetavad eri keele- ja kultuuritaustaga noorte inimeste aktiivset osalust sotsiaalselt sidusa ühiskonna kujunemisel. Võrdse kohtlemise põhimõtete teadvustamine ja rakendamine aitab vältida rahvusest ja rassilisest kuuluvusest tingitud ebavõrdsust ja eraldatust, mis omakorda toetab sidusa ühiskonna loomise eesmärki.
Läbi praktiliste tegevuste ja erinevate aktiivõppemeetodite kaudu suureneb noorte oskuste, teadmiste, käitumise ning väärtushinnangute kujundamine, ühistegevus loob selleks hea võimaluse koos midagi ära õppida.
Projekt aitab vältida rahvusest ja rassilisest kuuluvusest tingitud ebavõrdsust ja eraldatust, mis omakorda toetab sidusa ühiskonna loomise eesmärki. Eri rahvusest isikute olukord, sh võimalik ebavõrdne kohtlemine tööturul. Paraneb piirkonna üldhariduskoolide ja noortekeskuste omavaheline koostöö ning pedagoogid ja kasvatajad saavad vajalikke kogemusi.

Laagrid ja malevadLaagrid ja malevad

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Laagrid ja malevad

Laagrid ja malevad

Registreerimine malevasse Ootame töömalevasse Keila valla üle 13-aastaseid noori Töö toimub Ohtu rabas, tööandjaks on Jiffy Products Estonia AS ja teised heakorratööd Keila valla territooriumil

Laagrid ja malevad

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus