Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Keila valla Töö- ja puhkemalev 2016
Keskus      Uudised      Kontakt      
Sellel aastal alustasime Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses malevasse registreerimist aprilli kuu alguses. Ka seekord toimub malev Ohtu turbarabas, kus noored saavad päikese käes kohalikku raba hooldada. Tööandja ja raba valdaja on AS Jiffy Products Estonia. Lisaks pakub töömalev noortele võimalust peale pikka tööpäeva nautida kultuurilisi tegevusi, näiteks 2015 aastal käisid noored kinos, mängisid paintballi, õppisid graffitit tegema ja palju teisigi huvitegevusi. Lisaks on malev suurepärane koht, kus oma eakaaslastega suhelda ja leida uusi sõpru. Registreerimine lõppes 8. mail ning soovijaid oli seekord erakordselt palju. Kokku oli registreerijaid ligi 60, kelle seast said malevasse 51 noort, ülejäänud ei kvalifitseerunud ühel või teisel põhjusel meie malevas osalemiseks. Nende seas on eri vanuses osalejaid, varieeruvalt 13 -16, kõige rohkem osaleb malevas seekord 14 aastaseid. Enamus noortest tulevad malevasse Keila valla suurematest alevikest – Laulasmaa, Klooga ja Keila-Joa. Alustame Keila valla Töö- ja puhkemalevaga 6. juunil, mis on I vahetuse esimene päev. II vahetus algab 20. juunil ja kolmas vahetus alustab 8. augustil. Näeme malevas! Keila valla Töö- ja puhkemalev 2016

Keila valla Töö- ja puhkemalev 2016

1. juunil 2016

Sellel aastal alustasime Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses malevasse registreerimist aprilli kuu alguses. Ka seekord toimub malev Ohtu turbarabas, kus noored saavad päikese käes kohalikku raba hooldada. Tööandja ja raba valdaja on AS Jiffy Products Estonia. Lisaks pakub töömalev noortele võimalust peale pikka tööpäeva nautida kultuurilisi tegevusi, näiteks 2015 aastal käisid noored kinos, mängisid paintballi, õppisid graffitit tegema ja palju teisigi huvitegevusi. Lisaks on malev suurepärane koht, kus oma eakaaslastega suhelda ja leida uusi sõpru.
Registreerimine lõppes 8. mail ning soovijaid oli seekord erakordselt palju. Kokku oli registreerijaid ligi 60, kelle seast said malevasse 51 noort, ülejäänud ei kvalifitseerunud ühel või teisel põhjusel meie malevas osalemiseks. Nende seas on eri vanuses osalejaid, varieeruvalt 13 -16, kõige rohkem osaleb malevas seekord 14 aastaseid. Enamus noortest tulevad malevasse Keila valla suurematest alevikest – Laulasmaa, Klooga ja Keila-Joa. Alustame Keila valla Töö- ja puhkemalevaga 6. juunil, mis on I vahetuse esimene päev. II vahetus algab 20. juunil ja kolmas vahetus alustab 8. augustil. Näeme malevas!

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Keila valla Töö- ja

Keila valla Töö- ja

Sellel aastal alustasime Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses malevasse registreerimist aprilli kuu alguses. Ka seekord toimub malev Ohtu turbarabas, kus noored saavad päikese käes kohalikku raba hooldada. Tööandja ja raba valdaja on AS Jiffy Products Estonia. Lisaks pakub töömalev noortele võimalust peale pikka tööpäeva nautida kultuurilisi tegevusi, näiteks 2015 aastal käisid noored kinos, mängisid paintballi, õppisid graffitit tegema ja palju teisigi huvitegevusi. Lisaks on malev suurepärane koht, kus oma eakaaslastega suhelda ja leida uusi sõpru. Registreerimine lõppes 8. mail ning soovijaid oli seekord erakordselt palju. Kokku oli registreerijaid ligi 60, kelle seast said malevasse 51 noort, ülejäänud ei kvalifitseerunud ühel või teisel põhjusel meie malevas osalemiseks. Nende seas on eri vanuses osalejaid, varieeruvalt 13 -16, kõige rohkem osaleb malevas seekord 14 aastaseid. Enamus noortest tulevad malevasse Keila valla suurematest alevikest – Laulasmaa, Klooga ja Keila-Joa. Alustame Keila valla Töö- ja puhkemalevaga 6. juunil, mis on I vahetuse esimene päev. II vahetus algab 20. juunil ja kolmas vahetus alustab 8. augustil. Näeme malevas!

Keila valla Töö- ja puhkemalev 2016

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus