Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Kinomaailmas lööb laineid Käsna-Kalle
Keskus      Uudised      Kontakt      
Maailma kuulsaim mere-elanikust selgrootu, Käsna-Kalle Kantpüks, tuleb vee alt välja meie kinodesse seiklema. Härra Krabi ja Planktoni vahelise tüli käigus läheb kaduma salajane burgeri valmistamise retsept ning kui Bikini Põhja elanikud ei saa enam oma armastatud burksi süüa, võtab maad kohutav kaos. Kõik peavad retsepti varasteks Käsna-Kallet ja Planktonit. Kaasosalistest tandem ehitab olukorra päästmiseks ajamasina, millega siirdutakse aega enne retsepti salapärast kadumist. Teel satutakse aga kõikvõimalikesse teistesse kummalistesse paikadesse, kus kohatakse nii naljakaid kui ka nalja mitte mõistvaid olendeid. Kui sa aga kinno minna ei soovi, siis tule seikleme koos noortekeskuses ja teeme veel maikuus midagi mõistlikku ja mõtestatut, lisaks on ringitegevus regulaarne. Kinomaailmas lööb laineid Käsna-Kalle

Kinomaailmas lööb laineid Käsna-Kalle

7. mail 2015


Maailma kuulsaim mere-elanikust selgrootu, Käsna-Kalle Kantpüks, tuleb vee alt välja meie kinodesse seiklema. Härra Krabi ja Planktoni vahelise tüli käigus läheb kaduma salajane burgeri valmistamise retsept ning kui Bikini Põhja elanikud ei saa enam oma armastatud burksi süüa, võtab maad kohutav kaos. Kõik peavad retsepti varasteks Käsna-Kallet ja Planktonit. Kaasosalistest tandem ehitab olukorra päästmiseks ajamasina, millega siirdutakse aega enne retsepti salapärast kadumist. Teel satutakse aga kõikvõimalikesse teistesse kummalistesse paikadesse, kus kohatakse nii naljakaid kui ka nalja mitte mõistvaid olendeid.
Kui sa aga kinno minna ei soovi, siis tule seikleme koos noortekeskuses ja teeme veel maikuus midagi mõistlikku ja mõtestatut, lisaks on ringitegevus regulaarne.

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Kinomaailmas lööb laineid Käsna-Kalle

Kinomaailmas lööb laineid Käsna-Kalle

Maailma kuulsaim mere-elanikust selgrootu, Käsna-Kalle Kantpüks, tuleb vee alt välja meie kinodesse seiklema. Härra Krabi ja Planktoni vahelise tüli käigus läheb kaduma salajane burgeri valmistamise retsept ning kui Bikini Põhja elanikud ei saa enam oma armastatud burksi süüa, võtab maad kohutav kaos. Kõik peavad retsepti varasteks Käsna-Kallet ja Planktonit. Kaasosalistest tandem ehitab olukorra päästmiseks ajamasina, millega siirdutakse aega enne retsepti salapärast kadumist. Teel satutakse aga kõikvõimalikesse teistesse kummalistesse paikadesse, kus kohatakse nii naljakaid kui ka nalja mitte mõistvaid olendeid.Kui sa aga kinno minna ei soovi, siis tule seikleme koos noortekeskuses ja teeme veel maikuus midagi mõistlikku ja mõtestatut, lisaks on ringitegevus regulaarne.

Kinomaailmas lööb laineid Käsna-Kalle

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus