Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Klooga Kool kuulutab välja konkursi kooli sümboolika ideekavandi leidmiseks
Keskus      Uudised      Kontakt      
Klooga Kooli eestikeelse õppega kool alustas tegevust 1995. aasta 1. septembril. Eesti kool on noor, kuid maja, milles kool tegutseb, valmis juba 1952-53. aastal. Kuni 1995. aastani oli siin ainult vene kool. Stalinistlikus stiilis koolihoone on tänaseks osaliselt renoveeritud ja värskenduskuuri läbi teinud, fassaadi taga peitub kaasaegne maitsekalt kujundatud õpikeskkond. Märksõnad, mille poole kool püüdleb, on innovatsioon, avatus uutele ideedele, valikute ja võimaluste rohkus, vastutustunne, sõbralikkus, hoolivus ja väärikus. Konkursi eesmärk: Konkursi eesmärk on leida Klooga Kooli parimal viisil iseloomustav LOGO, mis koosneks logomärgist ja logokirjast. Kiri (Klooga Kool –KK) ja märk peaksid moodustama ühtse terviku, kuid võiksid olla kasutatavad ka eraldi. Neid peaks saama kasutada nii kooli dokumentidel, erinevatel reklaamtrükistel kui ka meenetel. Konkursi tingimused: LOGO peaks iseloomustama Klooga Kooli eripära ja kinnitama kooli positiivset kuvandit. Konkursil võivad osaleda meie kooli lapsed, nende vanemad, peresõbrad ja sõprade sõbrad, seega kõik huvilised, kellel on toredaid ideid. Ühe osaleja poolt esitatud kavandite arv ei ole piiratud. Logokiri peaks olema selgesti loetav. Nõuded töö vormistamiseks: Konkursi töö võib esitada must-valge ja värvilise kavandina. Kavandid võib joonistada käsitsi (formaat A4), erinevaid arvutiprogramme kasutades või teostada kollaa¾ina. Kavandil ei tohi kasutada elemente, mis on kaitstud autoriõigusega. Kavandile lisada eraldi lehel või failina legend/selgitus kasutatud kujundi(te) kohta. Soovi korral lisada soovitused logo kasutamiseks erinevatel meenetel ja dokumentidel Konkursi tähtaeg ja tööde esitamine: Konkursi töid on võimalik esitada nii paberkandjal kui ka elektrooniliselt. Tööd palume saata hiljemalt 04. 05. 2016 elektronpostiga aadressile kloogakool@hot. ee või tavalise postiga aadressile Aedlinna tee, Klooga alevik, 76703 või tuua kooli - direktor Kalle Jeret’i kätte. Töö juurde palume kindlasti märkida autori nimi ja kontaktandmed. Konkursi võitja valimine: Konkursile laekunud töid hindab Klooga Kooli poolt moodustatud komisjon. Konkursi võitjad kuulutatakse välja 10. maiks. Auhind: Konkursi käigus valitakse välja 3 parimat tööd, võitjaid premeeritakse meenetega. Klooga Kooli õpetajad Klooga Kool kuulutab välja konkursi kooli sümboolika ideekavandi leidmiseks

Klooga Kool kuulutab välja konkursi kooli sümboolika ideekavandi leidmiseks

15. märtsil 2016

Klooga Kooli eestikeelse õppega kool alustas tegevust 1995. aasta 1. septembril. Eesti kool on noor, kuid maja, milles kool tegutseb, valmis juba 1952-53. aastal. Kuni 1995. aastani oli siin ainult vene kool. Stalinistlikus stiilis koolihoone on tänaseks osaliselt renoveeritud ja värskenduskuuri läbi teinud, fassaadi taga peitub kaasaegne maitsekalt kujundatud õpikeskkond. Märksõnad, mille poole kool püüdleb, on innovatsioon, avatus uutele ideedele, valikute ja võimaluste rohkus, vastutustunne, sõbralikkus, hoolivus ja väärikus.

Konkursi eesmärk:
Konkursi eesmärk on leida Klooga Kooli parimal viisil iseloomustav LOGO, mis koosneks logomärgist ja logokirjast. Kiri (Klooga Kool –KK) ja märk peaksid moodustama ühtse terviku, kuid võiksid olla kasutatavad ka eraldi. Neid peaks saama kasutada nii kooli dokumentidel, erinevatel reklaamtrükistel kui ka meenetel.

Konkursi tingimused:
LOGO peaks iseloomustama Klooga Kooli eripära ja kinnitama kooli positiivset kuvandit.
Konkursil võivad osaleda meie kooli lapsed, nende vanemad, peresõbrad ja sõprade sõbrad, seega kõik huvilised, kellel on toredaid ideid.
Ühe osaleja poolt esitatud kavandite arv ei ole piiratud.
Logokiri peaks olema selgesti loetav.

Nõuded töö vormistamiseks:
Konkursi töö võib esitada must-valge ja värvilise kavandina.
Kavandid võib joonistada käsitsi (formaat A4), erinevaid arvutiprogramme kasutades või teostada kollaa¾ina.
Kavandil ei tohi kasutada elemente, mis on kaitstud autoriõigusega.
Kavandile lisada eraldi lehel või failina legend/selgitus kasutatud kujundi(te) kohta.
Soovi korral lisada soovitused logo kasutamiseks erinevatel meenetel ja dokumentidel

Konkursi tähtaeg ja tööde esitamine:
Konkursi töid on võimalik esitada nii paberkandjal kui ka elektrooniliselt. Tööd palume saata hiljemalt 04.05.2016 elektronpostiga aadressile kloogakool@hot.ee või tavalise postiga aadressile Aedlinna tee, Klooga alevik, 76703 või tuua kooli - direktor Kalle Jeret’i kätte. Töö juurde palume kindlasti märkida autori nimi ja kontaktandmed.

Konkursi võitja valimine:
Konkursile laekunud töid hindab Klooga Kooli poolt moodustatud komisjon. Konkursi võitjad kuulutatakse välja 10. maiks.

Auhind:
Konkursi käigus valitakse välja 3 parimat tööd, võitjaid premeeritakse meenetega.

Klooga Kooli õpetajad

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Klooga Kool kuulutab välja

Klooga Kool kuulutab välja

Klooga Kooli eestikeelse õppega kool alustas tegevust 1995. aasta 1. septembril. Eesti kool on noor, kuid maja, milles kool tegutseb, valmis juba 1952-53. aastal. Kuni 1995. aastani oli siin ainult vene kool. Stalinistlikus stiilis koolihoone on tänaseks osaliselt renoveeritud ja värskenduskuuri läbi teinud, fassaadi taga peitub kaasaegne maitsekalt kujundatud õpikeskkond. Märksõnad, mille poole kool püüdleb, on innovatsioon, avatus uutele ideedele, valikute ja võimaluste rohkus, vastutustunne, sõbralikkus, hoolivus ja väärikus.Konkursi eesmärk:Konkursi eesmärk on leida Klooga Kooli parimal viisil iseloomustav LOGO, mis koosneks logomärgist ja logokirjast. Kiri (Klooga Kool –KK) ja märk peaksid moodustama ühtse terviku, kuid võiksid olla kasutatavad ka eraldi. Neid peaks saama kasutada nii kooli dokumentidel, erinevatel reklaamtrükistel kui ka meenetel.Konkursi tingimused:LOGO peaks iseloomustama Klooga Kooli eripära ja kinnitama kooli positiivset kuvandit.Konkursil võivad osaleda meie kooli lapsed, nende vanemad, peresõbrad ja sõprade sõbrad, seega kõik huvilised, kellel on toredaid ideid.Ühe osaleja poolt esitatud kavandite arv ei ole piiratud.Logokiri peaks olema selgesti loetav.Nõuded töö vormistamiseks:Konkursi töö võib esitada must-valge ja värvilise kavandina.Kavandid võib joonistada käsitsi (formaat A4), erinevaid arvutiprogramme kasutades või teostada kollaa¾ina.Kavandil ei tohi kasutada elemente, mis on kaitstud autoriõigusega.Kavandile lisada eraldi lehel või failina legend/selgitus kasutatud kujundi(te) kohta.Soovi korral lisada soovitused logo kasutamiseks erinevatel meenetel ja dokumentidelKonkursi tähtaeg ja tööde esitamine:Konkursi töid on võimalik esitada nii paberkandjal kui ka elektrooniliselt. Tööd palume saata hiljemalt 04.05.2016 elektronpostiga aadressile kloogakool@hot.ee või tavalise postiga aadressile Aedlinna tee, Klooga alevik, 76703 või tuua kooli - direktor Kalle Jeret’i kätte. Töö juurde palume kindlasti märkida autori nimi ja kontaktandmed.Konkursi võitja valimine:Konkursile laekunud töid hindab Klooga Kooli poolt moodustatud komisjon. Konkursi võitjad kuulutatakse välja 10. maiks.Auhind:Konkursi käigus valitakse välja 3 parimat tööd, võitjaid premeeritakse meenetega. Klooga Kooli õpetajad

Klooga Kool kuulutab välja konkursi kooli sümboolika ideekavandi leidmiseks

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus