Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus
Keskus      Uudised      Kontakt      
Et see muutuks meie kandi firmamärgiks - kloogakas on hakkaja ja tegija Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus

Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus

Kris Vagula
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus

On keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat. See on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. Eelkõige pakume noortetööd, aga kultuurilise taustategevusega jõuame laiema elanike hulgani. Tahame uksed avada kõigele ärksatele kaaskondsetele ning teha koos toredaid asju. Soovid, soovid, soovid… peale hakkad ... ja siis teha proovid - meie loome selleks tausta ja oleme viljakaks pinnaseks kõigile headele ideedele.

Kõik on hea, mis hästi lõpeb!

Kõik on tore, mis on teistega koos tehtud!

Kõik toob kasu, mis on andnud sulle väärt kogemusi!

See kõik ongi Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus kui väikese väärt maailma nö nabamõte.

 

Teisiti öelduna on Klooga Noortekeskus Keila Valla hallatav asutus. Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Keskuse töötajaid ei ole väga palju, aga koos omakandi inimestega, koos toetajatega oleme täna teinud suuri asju. Aga uusi projekte tuleb lisaks, kõik asjad on muutustes.

Tahame käia sammukese eespool noorte huvisfääri laienemisest ja koos nendega teha igapäevased hetked fantastilisteks. Küpsetame kooke ja koogel-moogelit, teeme muusikat, paneme karud ka tantsima- tänavatantsust valsini, proovime loodust tunda paremini kui oma viit sõrme ja ka palju muud. Seda loetelu võib jätkata ja jätkata. Tahame, et need oskused ja teadmised aitaksid teha kodusid kaunimaks, aga teha tegusaid tegusid ka tööturul. Et see muutuks meie kandi firmamärgiks - kloogakas on hakkaja ja tegija.

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus

Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus

On keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat See on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all

Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus