Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Kloogal käisid külas Harjumaa noortekeskused
Keskus      Uudised      Kontakt      
8. detsembril käisid Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses külas Saue, Keila, Jüri, Lagedi, Viimsi, Randvere, Saku ja Kiisa noortekeskuste töötajad. Kõik said meie noortekeskuses ringi vaadata ning siis mindi edasi Keila-Joa mõisa ja sealt Laulasmaa Spa restorani Wicca sööma. Kui noortekeskuste töötajad meie keskuses ringi käisid, siis mitmed mainisid, et neile meeldib väga meie suur saal ning meid ümbritsev loodus. Nii mõnigi teise noortekeskuse töötaja oleks olnud nõus tulema päevaks meile tööle, et nautida mändide vahel olemist. Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus on teinud juba pikalt koostööd Saue, Keila, Jüri, Lagedi, Viimsi, Randvere, Saku ja Kiisa noortekeskustega ning kohtutud on varemgi, kuid nende jaoks oli see esimene kord tulla vaatama meie noortekeskusesse ning tutvuda meie ümbruskonnaga. Pilte saab vaadata meie kodulehe galeriist. Kloogal käisid külas Harjumaa noortekeskused

Kloogal käisid külas Harjumaa noortekeskused

9. dets. 2015

8. detsembril käisid Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses külas Saue, Keila, Jüri, Lagedi, Viimsi, Randvere, Saku ja Kiisa noortekeskuste töötajad. Kõik said meie noortekeskuses ringi vaadata ning siis mindi edasi Keila-Joa mõisa ja sealt Laulasmaa Spa restorani Wicca sööma.

Kui noortekeskuste töötajad meie keskuses ringi käisid, siis mitmed mainisid, et neile meeldib väga meie suur saal ning meid ümbritsev loodus. Nii mõnigi teise noortekeskuse töötaja oleks olnud nõus tulema päevaks meile tööle, et nautida mändide vahel olemist. Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus on teinud juba pikalt koostööd Saue, Keila, Jüri, Lagedi, Viimsi, Randvere, Saku ja Kiisa noortekeskustega ning kohtutud on varemgi, kuid nende jaoks oli see esimene kord tulla vaatama meie noortekeskusesse ning tutvuda meie ümbruskonnaga.

Pilte saab vaadata meie kodulehe galeriist.

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Kloogal käisid külas Harjumaa

Kloogal käisid külas Harjumaa

8. detsembril käisid Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuses külas Saue, Keila, Jüri, Lagedi, Viimsi, Randvere, Saku ja Kiisa noortekeskuste töötajad. Kõik said meie noortekeskuses ringi vaadata ning siis mindi edasi Keila-Joa mõisa ja sealt Laulasmaa Spa restorani Wicca sööma.Kui noortekeskuste töötajad meie keskuses ringi käisid, siis mitmed mainisid, et neile meeldib väga meie suur saal ning meid ümbritsev loodus. Nii mõnigi teise noortekeskuse töötaja oleks olnud nõus tulema päevaks meile tööle, et nautida mändide vahel olemist. Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus on teinud juba pikalt koostööd Saue, Keila, Jüri, Lagedi, Viimsi, Randvere, Saku ja Kiisa noortekeskustega ning kohtutud on varemgi, kuid nende jaoks oli see esimene kord tulla vaatama meie noortekeskusesse ning tutvuda meie ümbruskonnaga.Pilte saab vaadata meie kodulehe galeriist.

Kloogal käisid külas Harjumaa noortekeskused

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus