Keskus      Uudised      Kontakt
Klooga Noortekeskuses harjutavatest lauatennisistidest tuli Harjumaa meistriks üksikmängus Sander Taaber, hõbemedali sai Oskar Mark Sähka ja pronksi sai Rauno Pisa, lisaks koos Eekko Kuningaga paarismängus. Teistest mängijatest said Janar Prantsen 5. koht, mängiv treener, Vahur Löör 7. koht, Alexander Tuhkanen 8. koht, Erkko Kuningas 9. koht, Enno Fels 10. koht. Oma vanuseklassis sai Karl Kruutmann 7. koha, Janno Kõu 8. koha ja Henry Keith Edur 10. koha. Esile tahaks tõsta Rauno Pisa kes on hetkel KLOOGA KARIKASARJA üldliider - see on andekus ja tõsine suhtumine treeningusse ja võistlustesse. Kuigi sellel teel on olnud ka vigastusi, ei taha Rauno eelmise aasta karikavõitjale enam punktigi setis anda. Rauno treenib kaks korda nädalas Keilas ja Kloogal Noortekeskustes, nädalavahetustel käib võistlustel. Ta on osalenud HAAPSALU KARIKASARJAS ja TALLINNA RAHVALIIGAS. Samuti Jõudi meistrivõistlustel. Kui jätkub sama tõsiselt treeningusse suhtumine ja võistlustel käimine võib Raunot oodata lauatennises ees suur tulevik. Klooga karikasari toimub igal reedel alates 16. 30 Klooga Noortekeskuses. Kohtumiseni laua taga! Lauatennises tuli KEILA LAUATENNISE KLUBILE maakonna meistrivõistlustel medaleid

Lauatennises tuli KEILA LAUATENNISE KLUBILE maakonna meistrivõistlustel medaleid

Vahur Löör 14. märtsil 2016

Klooga Noortekeskuses harjutavatest lauatennisistidest tuli Harjumaa meistriks üksikmängus Sander Taaber, hõbemedali sai Oskar Mark Sähka ja pronksi sai Rauno Pisa, lisaks koos Eekko Kuningaga paarismängus. Teistest mängijatest said Janar Prantsen 5.koht, mängiv treener, Vahur Löör 7.koht, Alexander Tuhkanen 8.koht, Erkko Kuningas 9.koht, Enno Fels 10.koht.

Oma vanuseklassis sai Karl Kruutmann 7.koha, Janno Kõu 8.koha ja Henry Keith Edur 10.koha.

Esile tahaks tõsta Rauno Pisa kes on hetkel KLOOGA KARIKASARJA üldliider - see on andekus ja tõsine suhtumine treeningusse ja võistlustesse. Kuigi sellel teel on olnud ka vigastusi, ei taha Rauno eelmise aasta karikavõitjale enam punktigi setis anda.

Rauno treenib kaks korda nädalas Keilas ja Kloogal Noortekeskustes, nädalavahetustel käib võistlustel. Ta on osalenud HAAPSALU KARIKASARJAS ja TALLINNA RAHVALIIGAS. Samuti Jõudi meistrivõistlustel. Kui jätkub sama tõsiselt treeningusse suhtumine ja võistlustel käimine võib Raunot oodata lauatennises ees suur tulevik.

Klooga karikasari toimub igal reedel alates 16.30 Klooga Noortekeskuses.
Kohtumiseni laua taga!

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all.

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Lauatennises tuli KEILA LAUATENNISE

Klooga Noortekeskuses harjutavatest lauatennisistidest tuli Harjumaa meistriks üksikmängus Sander Taaber, hõbemedali sai Oskar Mark Sähka ja pronksi sai Rauno Pisa, lisaks koos Eekko Kuningaga paarismängus. Teistest mängijatest said Janar Prantsen 5.koht, mängiv treener, Vahur Löör 7.koht, Alexander Tuhkanen 8.koht, Erkko Kuningas 9.koht, Enno Fels 10.koht. Oma vanuseklassis sai Karl Kruutmann 7.koha, Janno Kõu 8.koha ja Henry Keith Edur 10.koha.Esile tahaks tõsta Rauno Pisa kes on hetkel KLOOGA KARIKASARJA üldliider - see on andekus ja tõsine suhtumine treeningusse ja võistlustesse. Kuigi sellel teel on olnud ka vigastusi, ei taha Rauno eelmise aasta karikavõitjale enam punktigi setis anda.Rauno treenib kaks korda nädalas Keilas ja Kloogal Noortekeskustes, nädalavahetustel käib võistlustel. Ta on osalenud HAAPSALU KARIKASARJAS ja TALLINNA RAHVALIIGAS. Samuti Jõudi meistrivõistlustel. Kui jätkub sama tõsiselt treeningusse suhtumine ja võistlustel käimine võib Raunot oodata lauatennises ees suur tulevik.Klooga karikasari toimub igal reedel alates 16.30 Klooga Noortekeskuses. Kohtumiseni laua taga!