Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Noortekeskus otsib noorsootöötajat.
Keskus      Uudised      Kontakt      
Otsime oma aktiivsesse ja lõbusasse Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuse kollektiivi noorsootöötajat. Lisainfot ja ka kandideerida saab CV Online lingilt: http://www. cv. ee/toopakkumine/klooga-kultuuri-ja-noortekeskus/noorsootootajat-d424867. html Soovime kõigile edu ja loodame peagi näha endi keskel värskete mõtetega töökaaslast! Noortekeskus otsib noorsootöötajat.

Noortekeskus otsib noorsootöötajat.

3. sept. 2015

Otsime oma aktiivsesse ja lõbusasse Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuse kollektiivi noorsootöötajat. Lisainfot ja ka kandideerida saab CV Online lingilt: http://www.cv.ee/toopakkumine/klooga-kultuuri-ja-noortekeskus/noorsootootajat-d424867.html

Soovime kõigile edu ja loodame peagi näha endi keskel värskete mõtetega töökaaslast!

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Noortekeskus otsib noorsootöötajat

Noortekeskus otsib noorsootöötajat

Otsime oma aktiivsesse ja lõbusasse Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuse kollektiivi noorsootöötajat. Lisainfot ja ka kandideerida saab CV Online lingilt: http://www.cv.ee/toopakkumine/klooga-kultuuri-ja-noortekeskus/noorsootootajat-d424867.html Soovime kõigile edu ja loodame peagi näha endi keskel värskete mõtetega töökaaslast!

Noortekeskus otsib noorsootöötajat.

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus