Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Õhtu isadega pakkus peredele rõõmu ja torti.
Keskus      Uudised      Kontakt      
6. novembri õhtul toimus koos Klooga Kooliga korraldatud üritus "Veedame õhtu isadega", kus esinesid Klooga Kooli õpilased laulude ja luuletustega, mis olid kõik pühendatud isadele. Selle päeva puhul olid meil ka külas Keila skaudid, Meelis Zujev ning tema lapsed Kristo Miikael ja Mia Kertu, kes aitasid läbi viia Klooga isade pikima tordi valmistamist. Koogivalmistus meeskonda valiti isasid erinevatest töö valdkondadest - oli jahimehi, ehitajaid, kokkasid ja muud. Laste seast valiti välja abilised, kes aitasid isasid kaunistuste asetamise ja puhastustöödega. Samal ajal, kui isad askeldasid koogi kallal said lapsed mängida meie noorsootöötaja läbi viidud mänge. Mängud olid sportlikud, et lapsed ikka saaksid oma kõhud tühjaks joosta sest sinna tuli hiljem mahutada isade valmistatud maitsev tort. Suurim Klooga isade tort valmis koostööna 35 minutiga ja oli lausa 7 meetrit pikk. Lisaks maitses tort väga hästi ja isad olid ise rahul oma kätetööga. Pilte üritusest saab vaadata meie pildigaleriist. Õhtu isadega pakkus peredele rõõmu ja torti.

Õhtu isadega pakkus peredele rõõmu ja torti.

9. nov. 2015

6. novembri õhtul toimus koos Klooga Kooliga korraldatud üritus "Veedame õhtu isadega", kus esinesid Klooga Kooli õpilased laulude ja luuletustega, mis olid kõik pühendatud isadele. Selle päeva puhul olid meil ka külas Keila skaudid, Meelis Zujev ning tema lapsed Kristo Miikael ja Mia Kertu, kes aitasid läbi viia Klooga isade pikima tordi valmistamist. Koogivalmistus meeskonda valiti isasid erinevatest töö valdkondadest - oli jahimehi, ehitajaid, kokkasid ja muud. Laste seast valiti välja abilised, kes aitasid isasid kaunistuste asetamise ja puhastustöödega.

Samal ajal, kui isad askeldasid koogi kallal said lapsed mängida meie noorsootöötaja läbi viidud mänge. Mängud olid sportlikud, et lapsed ikka saaksid oma kõhud tühjaks joosta sest sinna tuli hiljem mahutada isade valmistatud maitsev tort.

Suurim Klooga isade tort valmis koostööna 35 minutiga ja oli lausa 7 meetrit pikk. Lisaks maitses tort väga hästi ja isad olid ise rahul oma kätetööga.

Pilte üritusest saab vaadata meie pildigaleriist.

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Õhtu isadega pakkus peredele

Õhtu isadega pakkus peredele

6. novembri õhtul toimus koos Klooga Kooliga korraldatud üritus "Veedame õhtu isadega", kus esinesid Klooga Kooli õpilased laulude ja luuletustega, mis olid kõik pühendatud isadele. Selle päeva puhul olid meil ka külas Keila skaudid, Meelis Zujev ning tema lapsed Kristo Miikael ja Mia Kertu, kes aitasid läbi viia Klooga isade pikima tordi valmistamist. Koogivalmistus meeskonda valiti isasid erinevatest töö valdkondadest - oli jahimehi, ehitajaid, kokkasid ja muud. Laste seast valiti välja abilised, kes aitasid isasid kaunistuste asetamise ja puhastustöödega. Samal ajal, kui isad askeldasid koogi kallal said lapsed mängida meie noorsootöötaja läbi viidud mänge. Mängud olid sportlikud, et lapsed ikka saaksid oma kõhud tühjaks joosta sest sinna tuli hiljem mahutada isade valmistatud maitsev tort. Suurim Klooga isade tort valmis koostööna 35 minutiga ja oli lausa 7 meetrit pikk. Lisaks maitses tort väga hästi ja isad olid ise rahul oma kätetööga. Pilte üritusest saab vaadata meie pildigaleriist.

Õhtu isadega pakkus peredele rõõmu ja torti.

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus