Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Perepäev tõi kohale palju Klooga noori.
Keskus      Uudised      Kontakt      
Ühel kaunil reedesel õhtupoolikul, 2. oktoobril, kutsusime noortekeskuse perega endale külla aleviku pered, et nad saaksid tutvuda meie poolt pakutavate huvitegevuste ja muude vaba aja tegevustega. Perepäev osutus hitiks peamiselt noorte seas, kellest ligikaudu 30 käisid ise kätt proovimas mitmes ringis. Kahjuks ei saanud kõik ringide juhendajad ise kohale tulla, kuid nad olid infoga esindatud ja huvi oli siiski suur. Kohapeal toimunud ringidest tunti enim huvi keraamika ringi ja avatud stuudio vastu, kuid ega teisteski ei olnud huvi oluliselt väiksem. Perepäeva üritusel reklaamisime ametlikult välja 9 huvitegevust: Keraamika ring, Avatud stuudio, Kitarri ring, Teadmiste labor, Poksi ja saalihoki trenn, Lauatennise trenn, Breiktantsu trenn, Glamuuri ring ja Jooga trenn. Jooga trenn ja poksimine on siiski mõeldud pigem vanemale vanuseastmele, kuid ära ei aeta kedagi. Pilte sellest üritusest saab vaadata meie kodulehe galeriist. Perepäev tõi kohale palju Klooga noori.

Perepäev tõi kohale palju Klooga noori.

5. okt. 2015

Ühel kaunil reedesel õhtupoolikul, 2. oktoobril, kutsusime noortekeskuse perega endale külla aleviku pered, et nad saaksid tutvuda meie poolt pakutavate huvitegevuste ja muude vaba aja tegevustega. Perepäev osutus hitiks peamiselt noorte seas, kellest ligikaudu 30 käisid ise kätt proovimas mitmes ringis. Kahjuks ei saanud kõik ringide juhendajad ise kohale tulla, kuid nad olid infoga esindatud ja huvi oli siiski suur. Kohapeal toimunud ringidest tunti enim huvi keraamika ringi ja avatud stuudio vastu, kuid ega teisteski ei olnud huvi oluliselt väiksem.

Perepäeva üritusel reklaamisime ametlikult välja 9 huvitegevust: Keraamika ring, Avatud stuudio, Kitarri ring, Teadmiste labor, Poksi ja saalihoki trenn, Lauatennise trenn, Breiktantsu trenn, Glamuuri ring ja Jooga trenn. Jooga trenn ja poksimine on siiski mõeldud pigem vanemale vanuseastmele, kuid ära ei aeta kedagi.

Pilte sellest üritusest saab vaadata meie kodulehe galeriist.

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Perepäev tõi kohale palju

Perepäev tõi kohale palju

Ühel kaunil reedesel õhtupoolikul, 2. oktoobril, kutsusime noortekeskuse perega endale külla aleviku pered, et nad saaksid tutvuda meie poolt pakutavate huvitegevuste ja muude vaba aja tegevustega. Perepäev osutus hitiks peamiselt noorte seas, kellest ligikaudu 30 käisid ise kätt proovimas mitmes ringis. Kahjuks ei saanud kõik ringide juhendajad ise kohale tulla, kuid nad olid infoga esindatud ja huvi oli siiski suur. Kohapeal toimunud ringidest tunti enim huvi keraamika ringi ja avatud stuudio vastu, kuid ega teisteski ei olnud huvi oluliselt väiksem. Perepäeva üritusel reklaamisime ametlikult välja 9 huvitegevust: Keraamika ring, Avatud stuudio, Kitarri ring, Teadmiste labor, Poksi ja saalihoki trenn, Lauatennise trenn, Breiktantsu trenn, Glamuuri ring ja Jooga trenn. Jooga trenn ja poksimine on siiski mõeldud pigem vanemale vanuseastmele, kuid ära ei aeta kedagi. Pilte sellest üritusest saab vaadata meie kodulehe galeriist.

Perepäev tõi kohale palju Klooga noori.

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus