Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Piparkoogi lõunal said käed jahuseks ja suu magusaks
Keskus      Uudised      Kontakt      
Jõulumeeleolu jõudis ka Klooga Kultuuri- ja Noortekeskusesse 23. detsembril, kui toimus piparkoogi lõuna. Noored said lõunal valmistada piparkooke ja hiljem kaunistada neid vastavalt oma soovile ning pakkida mõned ilusamad isegi kaasa. Selle jaoks said noored ise meisterdada ja kaunistada paberkotte, kus sees oli väga hea kingitust edasi anda. Kõik, kes soovisid, said valminud piparkooke kohe nosida. Kui aga piparkookide valmistamine ära väsitas oli võimalus vaadata saalis filmi ning kuulata eraldi ruumis jõulujuttu. Noored said üritusel tuju heaks, käed jahuseks, suu magusaks ja natukene rohkem jõulutunnet meie sombusesse ilma. Pilte saab vaadata meie galeriist. Piparkoogi lõunal said käed jahuseks ja suu magusaks

Piparkoogi lõunal said käed jahuseks ja suu magusaks

28. dets. 2015

Jõulumeeleolu jõudis ka Klooga Kultuuri- ja Noortekeskusesse 23. detsembril, kui toimus piparkoogi lõuna. Noored said lõunal valmistada piparkooke ja hiljem kaunistada neid vastavalt oma soovile ning pakkida mõned ilusamad isegi kaasa. Selle jaoks said noored ise meisterdada ja kaunistada paberkotte, kus sees oli väga hea kingitust edasi anda. Kõik, kes soovisid, said valminud piparkooke kohe nosida. Kui aga piparkookide valmistamine ära väsitas oli võimalus vaadata saalis filmi ning kuulata eraldi ruumis jõulujuttu. Noored said üritusel tuju heaks, käed jahuseks, suu magusaks ja natukene rohkem jõulutunnet meie sombusesse ilma.

Pilte saab vaadata meie galeriist.

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Piparkoogi lõunal said käed

Piparkoogi lõunal said käed

Jõulumeeleolu jõudis ka Klooga Kultuuri- ja Noortekeskusesse 23. detsembril, kui toimus piparkoogi lõuna. Noored said lõunal valmistada piparkooke ja hiljem kaunistada neid vastavalt oma soovile ning pakkida mõned ilusamad isegi kaasa. Selle jaoks said noored ise meisterdada ja kaunistada paberkotte, kus sees oli väga hea kingitust edasi anda. Kõik, kes soovisid, said valminud piparkooke kohe nosida. Kui aga piparkookide valmistamine ära väsitas oli võimalus vaadata saalis filmi ning kuulata eraldi ruumis jõulujuttu. Noored said üritusel tuju heaks, käed jahuseks, suu magusaks ja natukene rohkem jõulutunnet meie sombusesse ilma.Pilte saab vaadata meie galeriist.

Piparkoogi lõunal said käed jahuseks ja suu magusaks

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus