Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, string given in /data01/virt68716/domeenid/www.klooga.planet.ee/htdocs/func.php on line 2964
Tunne oma kodukanti 2016 matk
Keskus      Uudised      Kontakt      
Vabariigi aastapäeva eelsel päeval ühendasid Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Klooga kool ja Klooga Raamatukogu jõud ning käisime Klooga asulas matkamas. Lisaks matkamisele olid teel ka küsimused Eestimaa ja Keila valla kohta, mis hoidis noorte meeled ärksana ja lisas midagi uut nende teadmiste pagasisse. Lühem matka tee oli 4,9 kilomeetrit ja pikem tee oli 7 kilomeetrit. Kokku kestis matk üle 2 tunni ja lõppes Klooga koolis. Seal ootas kõiki matkalisi maiustus ja ürituse rinnamärk. Lapsed olid matka lõpus väsinud, kuid rõõmsad ja jäid ootama juba järgmist korda. Pilte saab vaadata meie pildigaleriist. Tunne oma kodukanti 2016 matk

Tunne oma kodukanti 2016 matk

23. veebr. 2016

Vabariigi aastapäeva eelsel päeval ühendasid Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Klooga kool ja Klooga Raamatukogu jõud ning käisime Klooga asulas matkamas. Lisaks matkamisele olid teel ka küsimused Eestimaa ja Keila valla kohta, mis hoidis noorte meeled ärksana ja lisas midagi uut nende teadmiste pagasisse. Lühem matka tee oli 4,9 kilomeetrit ja pikem tee oli 7 kilomeetrit. Kokku kestis matk üle 2 tunni ja lõppes Klooga koolis. Seal ootas kõiki matkalisi maiustus ja ürituse rinnamärk.
Lapsed olid matka lõpus väsinud, kuid rõõmsad ja jäid ootama juba järgmist korda.

Pilte saab vaadata meie pildigaleriist.

 

Keskuse kohta
Klooga Noortekeskus on ärksate ja uudishimulike pesakast, väike kollane maja mändide all. 

Võimalustest
Pakume mitmekülgseid noortetöö võimalusi, käsitööst sportlike ettevõtmisteni. Klooga on keskus, kus saad oma arenguvõimele teha igas mõttes joogat.

Kontaktandmed
Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Aedlinna tee 3, 76703 Klooga alevik Keila vald Harju maakond
Helista telefonil: 6520208
Avatud: E-R 14:00 - 20:00

Kodulehe valmistamine aara.ee

Tunne oma kodukanti 2016

Tunne oma kodukanti 2016

Vabariigi aastapäeva eelsel päeval ühendasid Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus, Klooga kool ja Klooga Raamatukogu jõud ning käisime Klooga asulas matkamas. Lisaks matkamisele olid teel ka küsimused Eestimaa ja Keila valla kohta, mis hoidis noorte meeled ärksana ja lisas midagi uut nende teadmiste pagasisse. Lühem matka tee oli 4,9 kilomeetrit ja pikem tee oli 7 kilomeetrit. Kokku kestis matk üle 2 tunni ja lõppes Klooga koolis. Seal ootas kõiki matkalisi maiustus ja ürituse rinnamärk.Lapsed olid matka lõpus väsinud, kuid rõõmsad ja jäid ootama juba järgmist korda.Pilte saab vaadata meie pildigaleriist.

Tunne oma kodukanti 2016 matk

www.klooganoortekeskus.ee © 2015 Klooga Kultuuri- ja Noortekeskus